ثانوية ساردو عبد القادر برج بونعامة الونشريس
ثانوية ساردو عبد القادر برج بونعامة الونشريس

منتدى تربوي تعليمي ترفيهي لطلاب الثانوية

الرئيسيةالرئيسية  البوابةالبوابة  التسجيلالتسجيل  دخول  

شاطر | 

O-ücretsiz

استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
Ezel Beyerkdar

ذكر

مُساهمةموضوع: O-ücretsiz   الجمعة 12 أغسطس 2011, 18:58

Adam kaybetmek ne bilmek ne? ... Bir ona özlem Mainqs zaman bildiğini

Eğer her şey ne istediğinizi göre oluyor ... düşündüğümüzde Bir şey ne istediğinizi karşı çıkan, ancak bu şey istediğiniz her boyutunu olabilir.

Gerçeği Takbioa mümkün olmayacaktır ... İyi dikkat edin ... Gerçekten de, büyük dalga ve çılgın çünkü ... An ve her şey bir aşk almak ... Herkes gerçeği bilmek istiyor ... Çok fazla acı ve tek bir olgu yapmalıdır

Mekanın tüm taşları taşıdıktan sonra bir şeyler olacağını biliyorum ... Böylece tarafından kontrol edilemez ... Kimse bir şey yapacak ... Bir şey beklemek olmaz ... Bir sizden uzağa almak ve yakında bunu teklif

Şimdi hissediyorum ne, ben Öğretmen kazandı ... Intikam için her şeyi feda ve şimdi Thar Tajz Powell size başardı ... Nasıl şimdi kutlayacak ... Stheni nasıl Sihnik kim ya da olan size tebrikler demek

Ben söylediklerine inanıyorum, ben aslında yüreği özünde dedi .. Ama bugün kararını .. Çoğu durumda çünkü yarın .. Ve sık sık kendimize söz kesmek için bir taahhüdü var .. En hızlı aslında, biz ne yapmak unutmak .. Ve kendimize söz kesildi gereken bir taahhüt .. En hızlı bir şekilde yapmamız ne unutmak aslında .. Dünya sürece .. Bir gün yok olacak, O adam, açgözlü .. Aşk biter neden üzgün lavabo? Eğer kaderi takip seviyor musun? Ya da sadece kendisini kovalayan? .. Bulunamadı bu bilmecenin çözümü sonra

Matsttia Laugh kadar kalın oyun ve tahmini Matsttia Hatara olun oynayın ama hayat bazen kaderini sayılmaz küçük bir şey altına üzerinden hesap açmak, her zaman aşacak ... Eğer hesapları dikkatli ne olursa olsun, daha önce görünür onun hesabını dikkate alınmamıştır bir şey olacak ... Tüm oturum açmış ve bu oyunu seviyorum ama oyunu bozmak için orada olan vardır ... Gelecek oyun yağma gerekir görmek Korkmayın, sizi geçmişe dönüş ve bunlardan kurtulmak gerekir.

Zaman intikam için geldiğinde uzun gece ne anlama geldiğini anlamak olur ... Aalitk Aalitk ben ne olduğunu anlamak anlamak ... Aalitk zavallı ne yaptığını anlamak ... Şimdi de vardır ... Peki, kim şimdi on iki yıl oturdu, ben anlamaya başladı biliyorum.

Siz çocukların organları ev ancak kendilerini geleceğin sarayda uzakta yaşayan ve hatta rüyalarında, orada onları ziyaret edebilir gibi size kendilerini barınak olamaz evet onlara kendinizi benzeyebilir var, onlara kendinizi benzetilebilir olabilir bu da değil, hayatın geri gitmez çünkü onları Ichbhonkm yaptığınız olmaya çalışmayın İleride doğru gidin ve işgücünün tüm sevgi baş eğmek için okları çocuklarınızın geçmiş kemerleri içgüdüleri umurumda değil ki Chdh çünkü yay okları Mathb Alambtadh onu elinde güçlü bir yay gibi kadar kaçış

Diyor herşey kapının arkasında Alahakk için olmayacak ... Diyor her şeyin ne bekliyor önemsiz üzerinde olmayacak ... Eğer o külleri yanıklar ve olur hesaplanan sandığınız her şeyi ... Hepinize arkasında Pil düşünmek unuttum var bir şey çünkü dayanarak toplamda geri çağırma olan Roma göre şanslı, o ne Buradasınız ... şu anda ben kurtuldu ve nasıl buraya geldim ve bu tuzak imzalanan bu yüzden ne Oğlunuzu kaydedilmiş, hiç kimse geri ihanet ve Tank Acaba ve kolay eğer oyun yeni yaşamınızda fark etmedi önce hangi oyunu bitirmek eğilimindedir

Sen benim hayallerimin mutlu zaman ne kadar kötü ilk gençliğinde uzun bir süre için küçük bir oldu ... Şimdi bana her şey mümkün her şeyi satın alabilirsiniz ... Ama şimdi intikam zamanı onlara karşı misilleme olanların insan haline gelmiş ... Benim için bunların intikamını yaşıyorum ve bunlardan biri ben bütün bu şimdi yapılır alabilir, bütün bunları ben Sathmlh yapacağım ... Benim onlar gibi oldu ile yaptılar onlarla ben ne için intikam almak için aşağıdaki zaman, toplanacaktır

En zor kısmı bekliyorum size çevresinde yer alan ve ne bilmek istiyorum etrafında size intikam almak istiyorsanız, yüz edebilecektir önce aradığınız kişi, sürekli ne için şeyler görmek gerekir an gösterir görünmesini sağlar bekliyor

Adam bir de paçalı don ne eksik biliyor, o kaybedecek zaman ne istediğini bilir neden

İzlemek, içinizde ne yansıtır içinizdeki korku koymak istediğinizde

Eğer beklemek kar olarak devam eksikliği oldu bulduğumuzda elinizde erimiş
...
Bir arkadaş düşman ayırt etmek mümkün Uykuya zaman dedi

Her hayvan doğada belli bir mesafe vardır ve ya kaçmak ya da üzgün veya Aharbak elde etmek için onu bir adım daha yapılmış, bu mesafe hayvandan diğerine değişir

Ben onlardan biri intikam almak istediği kadar en önemli şey vardır elinden almaktır
Onu sevenleri arkasından gidebilir yardımcı kabiliyetini kilim seyahat eden insanlara işkence istiyorsanız
Ve deneyimli Ben yapılamaz ne, ama ne onlar için en önemli şey olduğunu öğrenmek sonra gerçek çatışma başlar her şey
Hangi size son kez aşk bir görmek bilmek zordur ya da göremiyorum
Eğer kader ya da onun önünde baş kaldırmak için daha iyidir teslim musunuz?

Sen benim hayallerimin mutlu zaman ne kadar kötü ilk gençliğinde uzun bir süre için küçük bir oldu ... Şimdi bana her şey mümkün her şeyi satın alabilirsiniz ... Ama şimdi intikam zamanı onlara karşı misilleme olanların insan haline gelmiş ... Benim için bunların intikamını yaşıyorum ve bunlardan biri ben bütün bu şimdi yapılır alabilir, bütün bunları ben Sathmlh yapacağım ... Benim onlar gibi oldu ile yaptılar onlarla ben ne için intikam almak için aşağıdaki zaman, toplanacaktır

لماذا يعرف الانسان مايريده حينما يفقده؟... ان المرء يعرف ماينقصه عندما يشتاق اليه

حينما تظن ان كل شيء يسير حسب ما تريد... شيء واحد يسير عكس ما تريد لكن هذا الشيء ربما يكون بحجم كل الذي تريده.

لن تستطيعوا ان تخبئوا الحقيقة... انتبهوا جيدا... لان الحقيقة موجة كبيرة ومجنونة... في لحظة واحدة تاخذ كل شيء تحبه... كل واحد يريد ان يعرف الحقيقة... يجب ان يتالم كثيرا كثيرا ويصبح لحاله وحيدا

تعرف انه سيحدث شيء بعد ان تحرك كل الحجارة من مكانها... حتى انت لن تستطيع ان تسيطر عليها... يوجد احد سيفعل شيء... شيء لن تتوقعه... احد سيفلت منك ويهجم عليك و عن قريب

ماذا تحس الان يامعلم انك فزت... ضحيت بكل شيء من اجل ان انتقم والان استطعت ان تاجذ باول ثار لك... كيف ستحتفل الان... كيف ستهنئ حالك او من هو الذي سيهنئك ويقول لك مبروك

أؤمن بأن الذي قلته ؛ قلته في صميم قلبه في الواقع .. ولكن قرار اليوم.. يُرجع عنه غداً في أكثر الحالات.. و غالبا ما يكون الالتزام بما نقطع من وعود على أنفسنا.. أكثر ما ننساه بسرعة مهما فعلنا في الحقيقة.. ويكون الالتزام بما نقطع من وعود على أنفسنا.. هو في الحقيقة أكثر ما ننساه بسرعة مهما فعلنا .. طالما أن الدنيا.. ستزول ذات يوم أيها الإنسان الطامع .. لِماذا تغرق بالحزن عندما تنتهي حالة حب ؟ هل العشق يلاحق القدر؟ أم القدر يلاحقه ؟..لم يستطع أحد بعد حل هذا اللغز

على قدر ماتستطيع ابقى اضحك العب اللعبة وعلى قدر ماتستطيع كن شاطرا فيها لكن الحياة كل مرة سوف تتفوق عليك احيانا شيء صغير لا تحسب حسابه يقلب لك قدرك من فوق الى اسفل... مهما كنت حريصا في حساباتك سيظهر امامك شيء لم تكن تحسب حسابه... الكل داخلون ويحبون هذه اللعبة لكن هناك من يخرج ليفسد اللعبة... لاتخف يجب ان ترى المستقبل ان استطاعت ان تفسد لك لعبتك يجب ان ترجع للماضي وتتخلص منها.

عندما ياتي وقت الانتقام تصبح تفهم ماذا يعني الليل الطويل... ياليتك تفهم ياليتك تفهم ماذا عانيت... ياليتك تفهم ماذا فعلت بعمر المسكين... انت الان بنفس البئر ... البئر الذي جلست فيه اثنتا عشر سنة تعرف ماذا الان لقد بدات تفهم.

تستطيعون ايواء اجساد اولادكم ولكنكم لا تستطيعون ايواء انفسهم لان انفسهم تسكن بعيدا في قصر المستقبل وانتم لا تستطيعون زيارتهم هناك حتى في احلامكم قد تستطيعون ان تشبهوا انفسكم بهم نعم قد تستطيعون ان تشبهوا انفسكم بهم لكن لا تحاولوا ابد ان تجعلوهم يشبهونكم لان الحياة لا ترجع الى الوراء ولا تهتم بالماضي انتم اقواس تنفلت منها سهام اولادكم لتذهب نحو المستقبل والقوس ينحني بكل محبة لليد التي تشده لان القوة التي تفلت القوس بقدر ماتحب السهام المبتعدة عنه تحب القوس القوية التي في يدها

كل شيء تقول انه لن يحدث يلاحقك الى وراء بابك... كل شيء تقول انه لن يحدث ينتظر على نار هادئة ليحدث... كل شيء تفكر انك حسبت له يحترق ويصبح رماد... على اساس انت محظوظ على اساس غلبت الكل تذكر اذن لما انت هنا...في لحظة قلت تخلصت وانقذت ابنك ماذا حدث لحتى اتيت الى هنا كيف وقعت بهذا الفخ يوجد احد خانك وطعنك بظهرك لان هناك شيء واحد نسيت ان تحسبه قبل كل شيء لانك بعتث وراء الذي ينزع اللعبة قبل ان تنتهي اللعبة ولم تنتبه اذا فهلا وسهلا بك في حياتك الجديدة

من زمان في اول شبابي كنت فقير كم كنت سعيد وقت كانت احلامي صغيرة ... الان استطيع ان اشتري اي شيء ممكن ان يكون كل شيء لي... لكن الان اذا صار وقت الانتقام الانسان يشارك الذين ينتقم منهم... وانا انتقم منهم وصرت واحدا منهم استطيع ان اتحمل كل الذي فعلته الان كل الذي سوف افعله ساتحمله... لماياتي وقت الانتقام لما افعل معهم الذي فعلوه معي اصبح مثلهم

اصعب شيء هو الانتظار فالانتظار يجعلك تنظر حولك تريد معرفة ما يدور حولك وبلحظة يظهر الشخص الذي تبحث عنه امامك فهل تقدر على مواجهته فاذا اردت الانتقام يجب ان ترى الامور على حقيقتها دائم

لماذا يعرف الانسان ما يريده حينما يفقده , ان المرء يعرف ما ينقصه عندما يشتاق اليه

كلما تضع ما تريده في مساره فان الخوف الذي بداخلك يعكس لك ما بداخلك

عندما تجد ما كان ينقصك ستنتظر ذهابه كما الثلج الذائب في يدك
...
تستطيع ان تميز العدو من الصديق بشكل اوضح عندما تكون نائما

كل حيوان له مسافة معينة في الطبيعة وهذه المسافة تتغير من حيوان الى اخر فلو تقدمت نحوه خطوة واحدة اما ان ينزعج او يهرب او يحاربك

ان اردت ان تنتقم من احدهم يكفي ان تاخذ من يده اهم شيء لديه
اذا اردت ان تعذب شخصا احرمه من قدرته على مساعدة من يحب فلا يستطيع الذهاب ورائه
واجه كل شيء افعل ما لا يمكن فعله لكن الصراع الحقيقي يبدا بعد ان تكتشف ما هو اهم شيء بالنسبة لهم
ايهما الاصعب ان تعرف بانك ترى من تحب لاخر مرة ام عدم تمكنك من رؤيته
هل الاستسلام للقدر هو الافضل ام ان ترفع راسك امامه ؟

من زمان في اول شبابي كنت فقير كم كنت سعيد وقت كانت احلامي صغيرة ... الان استطيع ان اشتري اي شيء ممكن ان يكون كل شيء لي... لكن الان اذا صار وقت الانتقام الانسان يشارك الذين ينتقم منهم... وانا انتقم منهم وصرت واحدا منهم استطيع ان اتحمل كل الذي فعلته الان كل الذي سوف افعله ساتحمله... لماياتي وقت الانتقام لما افعل معهم الذي فعلوه معي اصبح مثلهم
http://www.ezel.com
take it but not leave it
best
best

ذكر
العمل/الترفيه : ممارسة الرياضة احيانا

مُساهمةموضوع: رد: O-ücretsiz   الجمعة 12 أغسطس 2011, 19:13

بارك الله فيك
شكرا
http://www.google.com
Ezel Beyerkdar

ذكر

مُساهمةموضوع: رد: O-ücretsiz   السبت 13 أغسطس 2011, 21:29

Ben amca teşekkür
http://www.ezel.com
fati

انثى
العمل/الترفيه : طالبة

مُساهمةموضوع: رد: O-ücretsiz   الأربعاء 17 أغسطس 2011, 16:37

هل الاستسلام للقدر هو الافضل ام ان ترفع راسك امامه ؟

كيف للمرء ان يفشل بسهولة مادام مومنا بربه

كيف يسمح لضعفه ان يسسطر علي حياته

كيف يدمر حياته بيديه في حالة حزن او غضب

فحين يستيقض بعد نوم عميق فانه سيتفاجى بفقدان كل شيئ

فلا يجب ان يفشل ابدا

ويواجه مشاكله بعقلانيه وتفاهم

شكرا
http://....
Ezel Beyerkdar

ذكر

مُساهمةموضوع: رد: O-ücretsiz   الخميس 18 أغسطس 2011, 16:41

üzgünüm